3-й етап Кубка Львова з тріалу 2016

Трeтій eтaп сeзoну знoву зібрaв нa «тaнкoдрoмі» біля «Aрeни Львів» кoмпaнію любитeлів бoлoтa. Під чaс гoнки булa чудoвa oсіння пoгoдa, пoрaдувaлa всіx зaтяжним дoщeм нaпeрeдoдні. Відзнaчилися і учaсники, сeрeд якиx нoві прeтeндeнти нa пeрші місця.

Бoрoтьбу в групі «Xaрд», дe екіпаж «Червоного Фенікса» (Nissan Patrol) Андрій Савтер і Олег Тивонюк вельми наполегливо атакували майбутніх переможців на «Зубмобіля-дідуган» (теж Nissan Patrol) Ярослава і Богдана Яремчуків. Останні не втрачали час дарма: поки інші обмінювалися думками та емоціями один з одним, хлопці неодноразово обійшли трасу пішки, намічаючи свій маршрут під час гонки. Кожен з дуетів незмінно покращував свій час проходження спецділянки від спроби до спроби, а вирішальним став останній заїзд, на якому і визначився володар першого місця. Трійку кращих в класі замкнув ще один Nissan Patrol під керуванням Сергія і Миколи Дєдух.

Ще більш щільно боролися один з одним учасники класу «Рейд». Однак, тут у всіх трьох майбутніх призерів найголовнішою виявилася якраз перша спроба, результати якої так і не вдалося поліпшити нікому. У підсумку перемогли Андрій Соломай / Олена Кваснюк (Land Rover Discovery), від яких всього лише на дев'ять секунд відстали Володимир Богонос / Роман Чуба (ГАЗ 69), а ще менше їм програли Роман Сума / Максим Хмелюк (Jeep Cherokee).

У «Стандарті» тон гонці задавали дві «Ниви» Дмитра Черенкова / Павла Клязміна і Андрія Попілевского / Івана Дорошева, а також «УАЗ» Андрія Чорного / Христини Іванової. Кожен з учасників зумів випередити когось зі своїх суперників в спробах, але кращим все ж залишилися перші з них, які показали найшвидші секунди в самому останньому заїзді. Примітно, що для Андрія та Христини, які піднялися на останню сходинку подіуму, це був перший подібний старт.

Свою перемогу відсвяткував і Олег Демчина, який виступав в категорії «ATV-UTV». Правда, перемогу не над суперниками — він був єдиним пілотом в класі на цьому етапі, — але над трасою і собою точно.

Загалом, свято як завжди у організаторів з «позашляхового клубу«Львів 4х4» знову вдався! І тепер всі будуть з нетерпінням очікувати завершальний четвертий раунд клубної серії з тріалу, який запланований на перші вихідні грудня.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.