8 та 9 жовтня 2016 року на київському автодромі «Чайка» проходитиме п’ятий заключний етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотопергонів!

Сaмe у нeдільниx зaїздax визнaчяться пeрeмoжці усіx клaсів і кoмaнд, які приймaли учaсть у цьoгoрічнoму чeмпіoнaті. Стaнуть відoмі імeнa чeмпіoнів крaїни клaсів «Superbike», «Supersport» тa «Superstock».

Гoнщики, кoтрі впeршe цьoгo рoку вирішили пeрeвірити сeбe у мoтoпeрeгoнax, приймaючи учaсть у змaгaнняx клaсу «Дeбют», зa минулий сeзoн стaли більш дoсвідчeними, oтжe бoрoтьбa зa пeршість у цьoму клaсі будe нe мeнш зaвзятoю, ніж між іншими учасниками.

За фінальними подіями на треку можна буде спостерігати у прямому ефірі не виходячи із дому за підтримки генерального медіа-партнеру чемпіонату компанії MostVideo.TV.

MostVideo.TV — телеканал , який використовує технологію IPTV і який можна дивитися на ТБ, комп'ютері, телефоні, планшеті — будь-якому пристрої, підключеному до інтернету.

Трансляцію Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів можна дивитися у будь-якому місці і на будь-якому гаджеті — вам лише буде потрібен Інтернет!

Крім компанії MostVideoTV транслювати перегони в прямому ефірі будуть також Перший Автомобільний телеканал та супутниковий спортивний канал XSPORT.

Для бажаючих дивитись прямий ефір безпосередньо у закритому паддоку в комфортній VIP-зоні від ексклюзивного партнеру UASBK — Buddha Bar Kiev буде організовано перегляд онлайн-трансляції на великому екрані.

Спонсори трансляції — провідне рибодобувне підприємство Північної Європи — компанія Polar Seafood Ukraine, українська продакшн-студія IVORY Films, інтернет-магазин електроніки NAVI та світовий бренд засобів для догляду за тілом — Fa men extreme.

Медіа підтримка змагань: міжнародна ІТ-компанія Nakitel, 1-й Автомобільний телеканал, інтернет видання та супутниковий спортивний канал XSPORT, українська редакція міжнародного порталу Motorsport.com, перша танцювальна 3G радіостанція Happy Radio, продакш студія Sharepls videoproduction та автомобільний інтернет-портал AutoRia.

Мінеральний партнер UASBK — Чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів – ТМ «Миргородська Лагідна». «Миргородська Лагідна» додасть життєвих сил всім учасникам Чемпіонату та уболівальникам, які будуть їх підтримувати.

Але це ще не все!

Серед глядачів будуть розігруватись цінні призи та подарунки від наших партнерів. На всіх уболівальників чекатиме виставка мотоциклів, зона продажу спортивної сувенірної атрибутики, авто-, мото- та супутніх товарів. Також будуть представлені спортивні мотошколи, де можна буде поспілкуватись із досвідченішими тренерами країни із мотоперегонів.

Гості чемпіонату стануть свідками захоплюючого шоу стант-байкерів, а для наймолодших уболівальників буде облаштована спеціальна окрема ігрова дитяча зона.

По завершенню етапу ми дізнаємось, хто став найкращим серед спортсменів із великим досвідом класу «Майстер», серед юних учасників класу «Юніор» та прекрасних дівчат класу «Жіночий». Не дивлячись на осінню погоду, на «Чайці» буде спекотно, адже швидкі, потужні спортбайки, які дарують найсправжні емоції і незабутні враження, змусять забути про те, що літо залишилося позаду.

Не пропустить одне із найяскравіших подій цього сезону!

Початок перегонів у неділю о 11-30. Слідкуйте за розкладом на сайті fms.kiev.ua.

Висловлюємо подяку нашим партнерам:

  • F1Shop.org.ua — інтернет-магазин іміджевої автомотоспортивної атрибутики команд та пілотов MotoGP і Formula1;
  • Компанія ELIT;
  • VIAAN Mobils;
  • Мотошкола М29;
  • Енергетичний напій Vik's Wonder;
  • Консалтингова компанія Radimar Consulting Group;
  • Buddha Bar Kiev;
  • Concert.ua;
  • Hairclub Boco;

Акредитація ЗМІ:

Запит на info@fms.kiev.ua

Телефони для зв’язку (068)129-12-97 Марія Галата –керівник медіа служби

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.